Restaurant van de toekomst

Mijn restaurant van de toekomst is Good bank en één van hun filialen vind je aan de Rosa Luxemburgstraße.

verttikaal groente verbouwen bij Good Bank in Berlijn

Vertikaal kweken…ik had er al eens van gehoord toen mijn zoon voor zijn bachelor fictief een duurzaam, biologisch bedrijf moest bedenken en opzetten. Laaiend enthousiast was hij, en ik ook trouwens. 

 

vertikaal gekweekte salade

Eet smakelijk in dit restaurant van de toekomst.

Wil je eens écht duits eten? Ga dan naar mijn blog Duits eten in Berlijn.

 

Bij Good bank worden alle salades, op locatie, vertikaal gekweekt. Er wordt 3 keer paar dag geoogst en dus is je salade supervers en smaakvol.

Zeker voor alle vegetariërs en veganisten, maar ook voor iedereen die lekker wil eten een echte aanrader.

 

 

gember thee en maaltijdsalade

Als het lekker weer is kun je bij Good Bank buiten op het terras zitten. Is het weer wat minder dan zou ik wat afhalen en het ergens anders opeten. Binnen eet je namelijk aan een soort bar tegen een spiegelwand, wel functioneel maar minder gezellig, en in combinatie met het scherpe licht is voor dit sensitieve mensen wel een bom aan prikkels. 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *